• Dočasné personální zajištění – krátkodobé a dlouhodobé

  • Mzdové a manažerské služby

  • Optimalizace nákladů 

Nabídka MedTech Staffing:

​Pokud uvažujete o práci ve společnosti MedTech Staffing nebo máte otázky, vyplňte prosím formulář, nebo nás kontaktujte přímo.

​Call Today: +44 776 623 6056 or SA: +27 79 430 684.

O nás

VÁŠ MEZINÁRODNÍ PARTNER

  • Odborný, flexibilní a spolehlivý personál

  • Veškerý personál má nezbytné reference a policejní prověrku

  • Odborně prováděná relokace personálu na mezinárodní úrovni

Ready to Explore New Possibilities?

MedTech Staffing již 16 let s hrdostí nabízí mezinárodní řešení v oblasti lidských zdrojů na třech kontinentech.


MedTech Staffing poskytuje na mezinárodní úrovni personál pro technická i zdravotnická odvětví s operačními základnami ve V. Británii, Kanadě, Německu, Jižní Africe, České republice, na Slovensku, v Bulharsku a Rumunsku. Díky tomu jsme mohli vybudovat rozsáhlou síť kandidátů a získat vynikající přehled o místních trendech na pracovním trhu, což nám umožňuje rychle reagovat na jakékoli potřeby spojené s příjmem nových pracovníků.


MedTech Staffing se neustále snaží zdokonalovat úroveň svých služeb prostřednictvím pečlivých a rozsáhlých programů rozvoje, výzkumu a školení. Naším cílem je rozvíjet dlouhodobé vztahy se svými klienty i zaměstnanci.


Zaměstnanci společnosti MedTech Staffing mají k dispozici nástroje, které jim formou praktické podpory pomáhají v osobním i profesionálním růstu. Během let jsme pomohli tisícům lidí přejít na jiné místo, najít nový domov a realizovat svůj potenciál.